• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Sevgi Kuşçu24.04.2009 00:00:00

  Ben benden önceki okurun mesajına katılmıyorum. Kanımca Hüseyin Aykan’ın yazısını okumuş ama anlayamamış bir okurun mesajı olduğunu düşünüyorum. Bence yazarınız çok güzel bir tasvir yapmış ve bu imkansızlıklara rağmen bu ülkeyi kuran Atatürk’ü yüceltmiştir. Cocuklarımızında böyle vizyon sahibi olmaları temennisi yazının ana fikridir. Eleştiren okurun birdaha okumasında fayda var.
 • Halil Gürbüz24.04.2009 00:00:00

  Kene illeti yine etrafımızı sardı. Bu nasıl iş anlayamıyorum ama kenelerle nasıl tarım il müdürlüğü savaşamaz. Belkaraağaç köyü imamını tarım il müdürü yaparlarsa olacağı bu. Daha ne beklenebilirki. Yakında keneler gözümüzü oymaya başlarsa kimse ne oldu diye sormaması lazım.
 • Sadi Tutkun24.04.2009 00:00:00

  Belediye meclis üyesi sayın Erhan Beykoz’un belediye meclis toplantısında söylediği Boluspor’a üniversite hattı verilmesi konusu kayda değer ve çok önemlidir. Bu konu ile ilgili olarak biz Bolu halkı konuyu destekliyoruz. Boluspor’umuza bu katkının yapılması çok önemlidir. Bu takım hepimizin saygılar..
 • esnaf22.04.2009 00:00:00

  alaattinin yaptırdığı başak konutları daha bitmemiştir.bitmeyen binaya bildiğimiz kadarıyla oturma izni yani ’’iskan’’ alınamaz.bu konutların altına açılan market yoksa belediye başkanının özel izniyle’mi açılmıştır. araştırılması gereken bu konuyu tüm yetkililerin ilgisine ve bilgisine sunuyorum...
 • chp22.04.2009 00:00:00

  mehmet duru beyefendi senin niye mail adresin yok nerden bilelim mehmet duru olduğunu.. sallıyosun ama boşşşşş...
 •  22.04.2009 00:00:00

  hüseyin aykan bey ’e yazılarınızı takip etmeye çalışıyorum bugünkü yazınızda (atatürkle ilgili) atatürkün durumunu anlatmaya çalışmışsınız ve acındırmış gibi geldi. o devirde kimse bu imkanlara sahip değildi. bıraktığı eser en önemli verlığıdır. saygılarımla. (hüseyin bey okuduktan sonra silebilirsiniz)
 • selim21.04.2009 00:00:00

  zabatissta sen her yere yazıyorken iyide vali nedenin sitesine neden tepki veriyosun.Bu biraz haksızlık olmuyormu.
 • ixsir21.04.2009 00:00:00

  gazetenizden bir ricam var. Neden yazısı çıkmayan yazarları barındırıyorsunuz.sadece sizin gazetede değil çoğunda bu var.amaçları nedirki?
 • A. Çankırı21.04.2009 00:00:00

  Valimizi kutluyorum.Hakikaten cesaret işi yaptığı.Açılımlarını bekliyoruz ve izliyoruz))))Esnaflarada yer verirse sitesinde seviniriz.
 • Emin Öztürk21.04.2009 00:00:00

  İmdat Beyin vali bey ile ilgili yazısını okudum. Demokrasiye aşık bir insan olarak yazdıklarına ve tespitlerine gönülden katılıyorum.Tarafsızlık adına kendisine teşekkür ediyorum.
 • Mehmet DURU21.04.2009 00:00:00

  ADINI YAZMAKTAN BİLE KORKANLAR... Bolu Express Gazetesinin sürekli okuyucularındanım.Her konuda başarılı bir çizgiyi devam ettiren değerli Express Basın Emekçilerini kutluyorum. 20 Nisan günü gazetenizi yine okudum. Ama bir konu beni çok rahatsız etti. CHP başlığıyla yazılan değerlendirmeyi üzülerek okudum. İçerik doğru ya da yanlış olabilir.Bu kişinin görüşünü yansıtır. Ama kişiler sözlerinin arkasında durabilmelidir.Bunun için her şeyden önce adını açıkça yazabilmelidir. Bundan bile korkan bir kişi ya da kişilerin eleştiri hakkı var mıdır takdiri sizlere bırakıyorum.Değerli gazete yöneticilerinin de bu şekilde isimsiz yazıları yayınlamalarını da anlayabilmiş değilim. Saygılarımla...
 • Gerçek Çevreci21.04.2009 00:00:00

  Mesajım Sayın Mete Ferah beyedir.Çevre sorunlarına,Bolu’ya karşı duyarlılığı ile bildiğimiz Mete bey aracılığı ile sormak,öğrenmek istiyorum.Abant’ta iki golf sahası ve iki futbol sahası yapımı ihale edilmiş.Seçilen alan Tükmençal çayırı ve Çepni yaylası olacakmış.Peşinden de 1500 kişilik sportif dinlenme tesisi inşaatı için yasal boşluk aranıyormuş.İhalede bir Arap şirketi ile Türkiye’deki büyük bir futbol klübünün ortaklığı varmış.Bu nasıl bir iştir?Abant’ın Davos olması süreci hangi aşamadadır?
 • Ali KAPTAN21.04.2009 00:00:00

  Ey,ismini açıklamaktan korkarak CHP Merkez İlçe Başkanına,İl Başkanına günlerdir çatan,partinin iç işlerine karışan vatandaş.Bir burukluğun,bir sıkıntın mı var?Yoksa İl Başkanlığına kendinin mi atanmasını bekliyordun?Bu karalamaları yapman sana bir şey kazandırmaz.CHP’ye de bir şey kaybettirmez.Fikirlerini sahte olmamak şartıyla ismini açıklayarak yap ki herkes kimin,hangi niyetle olduğunu öğrensin.Hadi oradan,kendi işine bak.
 • nadir gürkan yetkin20.04.2009 00:00:00

  Sayın İmdat Arslan beyin yazılarını sürekli takip ediyorum.Hepsini de oldukça beğenerek ve zevkle okurum.Bu hafta yazınızda belirtiğiniz sayın valimizin web sayfasını ben de ziyaret ettim.gerçekten çok şaşırdım.Ziyaretçi defteri bölümüne not bırakmak istedim ancak mümkün olmadı.Sayfayı yeniden gözden geçirirse eminim bu övgüye değer hareketi oldukça destek bulur.Ben öncelikle Bolu’muza verdiği hizmetlerden ve örnek davranışlarından dolayı sayın valimize teşekkür etmek isterim.Bir Mengenli olarak ta duble yol yapım çalışmaları için kendisine duacı olduğumuzu bu vesile ile dile getirmeyide uygun buluyorum.Bolu ile ilgili herkesin de sayın valimizin web sayfasını muhakkak ziyaret etmesini tavsiye ediyorum.Bu expres ailesine çalışmalarında başarılar dliyorum.Bizlere aktarmış olduğunuz haberler ve bilgiler için de sizlere teşekkür ediyorum.
 • salih çelikyılmaz20.04.2009 00:00:00

  Sayın İmdat ASLAN, Ben Bolu’da arıcılık yapmaktayım. İlkbaharda arı kovanlarımın ve arılarımın bakımını yapar güz sonunu beklerim. Arılarım gündüzleri polenleri çiçeklerden toplar kovana getirirler. Geçen senede gerekenleri yapıp beklemeye başladım. Arılarıma baktığımda çok çalıştıklarını gördüm. Tamam demim bu sene bal çok bol olacak. Güz sonu geldiğinde büyük umutlarla kovanlarımın kapaklarını açtığığımda de göreyim? Bir bal kovanının içine yaklaşık 20 civarı petek koymama rağmen gördümki bizim çok çalışan arılar bu peteklerin sadece 6 tanesini doldurabilmiş. Sözün kısası şu Bir kurum hakkında (Esnaf kefalet ve Eskop şirketi) bunca yazı yazıyorsunuz. Bende bu işlerden anlarım diyorsunuz, gel gelelim ki icraatta hiç bir şey yapmıyorsunuz. Velhasıl Benim arılarım gibisiniz. (Kendi karşıtlarını eriten kooperatif yönetiminin son icraatı kooperatifin en tecrübeli memurunu işten çıkarmak oldu. Neden?????)
 • Valinin Sitesi20.04.2009 00:00:00

  Vali Beyin sitesini bende inceledim. ama vali beyin bir siteye ihtiyaç duymasına dair açıklaması yer alsada ben kendi adıma gereksiz gördüm. bir mülki amirin sanal aleme açılması acaba ne kadar doğrudur. gereği varmıdır? bir valinin seslenme isteği ne kadar doğrudur? Vilayetin en büyüğü ihtiyaç hissettiğinde yerel ve ulusal bazda ifadeyi meramda sıkıntı çekmez lakin... ben kendi adıma yakışıksız, gereksiz gördüm. Çünki basına yansıyan makam odasında alışık olmadığımız bir şekilde, yeni akımın bir geleneğini gördüm. Cumhurbaşkanı ve Başbakanın resmini... cumhurbaşkanımız pekala doğru ama başbakan? yarın tam tersi bir jenerasyon önderi başbakan olursa onun resmi de olur muacaba? ya da kendi ifadesiyle, o resmi bulundurmak tam demokratlık adına ise diğerini asmak ya da asmamak o duvara... ne diyelim hayırlı olsun... demek ki sayın vali halkla kaynaşamamış mülki amir olarak sanal ortamı deneyecek...
 • zapatistaa20.04.2009 00:00:00

  valinin sitesi rumuzlu vatandaşımıza helal olsun. harika ifade etmiş.
 • yukarı çarşı20.04.2009 00:00:00

  esnaf kefalet kanayan bir yara üyeleri sırt üstü yatıyorken gazetecilerden medet umuyorlar yazıklar olsun bu düzene alet olanlara.
 • Yakup Demirci20.04.2009 00:00:00

  Valimizin sitesine girdim beğendim fakat Bolu ile ilgili yorumlar daha çok olsa daha iyi olmazmıydı?
 • chp19.04.2009 00:00:00

  CHP gene şovlarına başlamış. Çiceği burnunda yeni il başkanımız yanına bir grup partiliyi alarak sivil toplum örgütlerinin ziyaret ediyor. Neyse çoğu gitti azı kaldı başkanım, genel seçimlere ne kaldı. Aile geleneğini bozmazsın herhalde. Milletvekili adayıda olup siyaseti öyle bırakacaksın gibi görünüyor. Hadi kolay gelsin az kaldı az.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit