• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Orkun Tandöğen01.09.2008 00:00:00

  Bu dersaneciler azdı. Gazetelere sayfa sayfa reklam veren öğrenci kapmaya çalışan dershaneler öğrencileri para makinaları gibi görmekten vaz geçmeleri lazım. Tabiki dershanelerin % 90’ı tarikatların elinde olunca durum böylr oluyor.
 • Kemalettin Övücü01.09.2008 00:00:00

  Gerede İlçemizde cami avlusuna bırakılan bebeği oraya koyanların insan olamayacakları aşikardır. Bu müessif olayın Gerede de vukuu bulmasıda ayrıca manidar bir tablodur. Bebeği bırakan canileri kınıyorum.
 • Şenol Kuru01.09.2008 00:00:00

  Duygucuğum;Aferin sana kızım,bir çocuk babasını ancak böyle başkalarını utandıracak şekilde savunabilir.Senin babanı herkes tanıyor,iyi bir eğitimci, iyi bir sendikacı, herşeyin ötesinde adamdır adam.Babanın arkasında durduğun için sana teşekkür ederim.Ayrıca baban hakkında olumsuz yazılar yazan kimsenin öğretmenlikle falan ilgisi yok o birilerinin kalemi yaz diyorlar yazıyor.O sadece zavallı birisi.Eğitimci olsaydı babanın nasıl kaliteli biri olduğunu bilirdi.Sen hiç üzülme kızım babanın arkasındayız
 • bolulu öğretmenler31.08.2008 00:00:00

  Eğitimsen baskanı olan metin demireli ne okulda nede sendikada istemiyoruz.istifaya davet ediyoruz.
 • Duygu DEMİREL31.08.2008 00:00:00

  Ben Metin Demirel?in kızı Duygu?yum.Bir kişi sürekli babamın özel hayatı ve sendikadaki çalışmalarını yeterli bulmadığını söyleyerek karalıyor..Hem başarılı öğretmen, hem sendikasını ve üyelerini düşünen bir baba.Benim hem annem hem babam.Boşanan kaç baba kızını yanına alıp ona hem anne hem babalık yapıyor.Olsun babacım seni kıskananlar çekemediği için karalıyor.Sendikandan dolayı bana yeterince zaman ayıramıyorsun ama seni çok seviyorum.Bir kere daha dünyaya gelseydim yine senin kızın olmak isterdim. Seninle çok gurur duyuyorum! Bu yazıyı babam değil ben yazdım ve babam istediği için değil.
 • Emekli Öğretmen31.08.2008 00:00:00

  "Bolulu Öğretmenler" rumuzu ile yazan ve Eğitim-sen Başkanı Metin Demirel’i ne okulda ne de sendikada istemediğini söyleyen meslekdaşıma; gazetenin bu sayfasını lütfen kişisel işleriniz için kullanmayınız. Metin Demirel’i sevmeyebilirsiniz. Buna saygı duyarız. Ama unutmayınız ki kendisi seçimle gelmiş bir sendika başkanıdır. Eğer sendikaya üyeyseniz bir daha ki seçimde oy vermezsiniz, hatta bizzat kendiniz aday olursunuz. Devletin bir öğretmenini okulda istememeniz ise başka bir gariplik. Öğretmenlerin okulda görev yapıp yapmamaları ne zamandan beri üçüncü kişilerin isteği ile olmaya başladı? Kişileri sevmeyebilirsiniz ama bu sayfaları kullanarak lütfen onları karalamayınız. Bir yanlışlığını biliyorsanız ilgili kurumları haberdar edersiniz. Ben de sizin yazdıklarınızın tam tersini düşünüyorum. Sayın Metin Demirel son derece saygı ve sevgi ile dolu bir öğretmen, iyi bir sendikacı, dürüst bir insandır. Kutsal günlerin başlangıcında kişilere çamur atmanın ne kadar yanış olduğunu hatırlatmak isterim. Saygılarımla...
 • K. Canoğlu31.08.2008 00:00:00

  "bolulu öğretmenler" rumuzu ile yazan kişiye sesleniyorum; Yazdığınız toplam iki cümleden oluşan yazınız ne yazık ki yazım hataları ile dolu. Ne özel isimlerin büyük harfle yazılması gerektiği kuralına, ne -de, -da kuralına dikkat etmişsiniz. Haksız yere suçlamada bulunduğunuz kişiye çamur atıyorsunuz. Öğretmen haksız yere bir meslekdaşını gazete sütunlarında suçlamaz. Eğer bir suçu var ve bundan rahatsız ise ilgili yerlere bildirimde bulunur. Bütün bu yanlışlıkları bir öğretmen yapmaz!.. Siz bir öğretmen olamazsınız. Lütfen bu sayfaları beğenmediğiniz insanlara çamur atma aracı olarak kullanmayınız.
 • MEHMET İLERİ31.08.2008 00:00:00

  İki gol atsaydık berabere,üç gol atsaydık galip geleceğimiz maçtı.Eğer çekilen serbest vuruşta ve diğer golde kalemiz 3-4 metre sağda yada solda olsaydı golleri yemezdik.Hocamızın sol elini pantolonunun cebine sokarken sağ eli ile verdiği taktikler çok alımlıydı.pahalı tensferlerin ise kulübede ve tribünde oluşu,transferlerin yerinde oluşunun güzel bir örneği idi.İki maç üst üste oynamamış kadronun sahaya sürülmesi mükemmeldi.
 • Yunus Onurlu30.08.2008 00:00:00

  Olay her ne kadar yargıya intikal etse de ben olay hakkındaki görüşümü açıklayacağım. Olayda dikkat çeken nokta dış kapıda hiç darp ve zorlama izi olmaması. Yani kapı hiç zorlanmadan içeri girilmiş. Bu da akla kapıyı içeriden birinin açtığını getiriyorki bu kuvvetle muhtemel. Bence bu olayda maktülün eşinin parmağı var. Bana göre banyo yaptığı da yalan. Sabahın 5’inde banyo yapılır mı hiç?
 • Depremzede30.08.2008 00:00:00

  Depremden bu kadar çekmiş bir il olduğumuz halde yinede insanlarımızın konuya ilgisiz kalmaları anlaşılır gibi değil. Gazeteniz manşet haberinden anlaşıldığı gibi insanlarımız depremle çok alakasız.
 • Şuayp Tekeli30.08.2008 00:00:00

  Yarın akşam ilk teravih namazı kılınacak ve Ramazan ayı başlayacak. Tüm islam aleminin Ramazan ayını kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.
 • Bıkkın Veli30.08.2008 00:00:00

  Okullarda yapılan her işleme bir bir fiyat tarifesi koyulmuş ben böyle rezillik görmedim çocuklarımız resmen paralı okuyor okul müdür ve yardımcılarıda ellerine okul aile birliği ( nasıl birlikse kendin çal kendin harca) yazan haraç makbuzlarını almışlar zorla para alıyorlar öğretmenlerde hallerinden şikayetci değil kendi harcama kalemleri nasıl olsa saltanata devam....
 • Mustafa Cop30.08.2008 00:00:00

  YORUMSUZ??Güney? deki bir ?ŞARAPÇILIK? Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı?İlçe Müftülüğü? nde ?hizmet aracı? olarak kullanmaları için 22 Bin 680 YTL. değerindeki 2009 model ?otomobil? i ?Müftü Bey? e teslim etmiş? Bağışlamış? ?yönetim kurulu başkanı? böyle bir ?hayır işi? yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etmiş?(Haber Kaynağı:AA)??HAYIRLI RAMAZANLAR??Saygılarımla?
 • M.Ali Talu30.08.2008 00:00:00

  Boluda sağlık sistemi baştan ayağa kokmuş durumda.Bir dolaplar dönüyor ve bundan hepsinin haberi var.Hepsi birbirini uyarıyor ve koruyor.Bazı doktorlar özel muayenesine gitmeyince ölsen yine bakmıyor.Hipokrat yeminide neymiş.Allahtan korkmayan hipokrattanmı korkacak.Devletten aldığınızın bari hakkını verin.Eğer inanıyorsanız tabiki sizi Allaha havale ediyorum.Bu dünyada kurtuluyorsunuz çeşitli bizans oyunlarıyla birbirinizi uyarıp kendinizi temize çıkartıyorsunuz ama ALLAH katında nasıl kurtulursunuz.Sizlere hakkımızı helal etmiyoruz.Bu arada ilimizde çok değerli doktorlarımız var sözümüz onlara değil.
 • bir eğitimci30.08.2008 00:00:00

  haftalık bir gazeteye mesaj yazdım. engellilerli ilgili bir haber yapmış. ama engelli ile özürlü arasındaki farkı ayırt edememişler. bende bu konuyla ilgili mesaj attım yayınlamadılar. buradan diyorumki bir engelli vatandaşa, özürlü demek küfretmekten daha beterdir. haberin aslı. http://www.bolununsesi.com/haber/haber.asp?sub=haber&kid=1&id=12780 bence bu gazete engelli vatandaşlarımızdan özür dilemelidir
 • veli adsız 30.08.2008 00:00:00

  Milli egemenlik ilköğretim okulu müdürü B.K okul aile birliği hesaplarıyla ilgili olarak yargılanıyormuş,eğer bu doğru ise yazıklar olsun .Yılarca bizi ben şöyle müslümanım ben böyle dindarım diye uyuttu o zaman .Yakında okullar açılacak biz velilerin karşısına nasıl çıkacak acaba .kul hakkını yetim hakkını nasıl ödeyecek velilerin sorularını nasıl cevaplayacak bilemiyoruz. Belkide okullar açıldığında geçen sene yaptığı gibi rapor alır ortalık yatışana kadar 3-5 gün gelmez.yazık valla çok yazık.
 • imdat ASLAN30.08.2008 00:00:00

  Olay Gazetesinde Sivil Örümceğin Ağında Kitabının yazarı olan Mustafa Yıldırım Beyin "Yardımseverlik Yolu Washıngton" yazısını lütfen okuyun. Tesev ile Tüsevin ne olduğunu ilgilenenler için ayrıntıları ile yazmış.
 • Adem Yılmaz29.08.2008 00:00:00

  Boluda haftalık bir gazetenin masaj defterine attığımız mesajlarımız değiştirilerek yayınlanıyor.Bu gazeteyi 3 defa ikaz etmeme rağmen hala mesajımı değiştirmediler.Bir okuyucu olarak o gazeteyi kınıyorum
 • hasan emirci29.08.2008 00:00:00

  İl İdare Kurulu kararına karşı Sakarya idare mahkemesine itiraz eden ancak itirazı mahkeme tarafından ret edilip yargılanmasına karar verilen merkez Milli Egemenlik İlköğretim Okulu müdürü B.K hala neden görevdedir.Soruşturmanın selameti açısından açığa alınması gerekmezmi.İl Milli Eğitim bu kadar açık taraf olabilirmi.Adı birçok olaylara karışmış,AKP lilerle kol kola gezen adı siyasileşmiş bir okul müdürü İstemiyoruz okulumuzda.
 • Bekir Kılıç29.08.2008 00:00:00

  Bağışçılar Vakfı vatandaşa pazar günü kahvaltı verecekmiş. Bizde gelip nasipleneceğiz. Fakat nerede nezaman olduğunu bilemiyorum. Lütfen bilgilendiriniz.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit