• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Murat Kaya01.12.2008 00:00:00

  Kürkçüler Köyü TOKİ Bloklarında Cuma gününden beri sular kesik yaklaşık 400 hane çok büyük sıkıntı içerisindeyiz. Bugün yani Pazartesi itibariyle Belediyenin ALO 185 su arıza hattını aradığımızdaysa henüz bu konuda bir bilgilerinin olmadığı öğleden sonra aranırsa bilgi verilebileceği söyleniyor. Bu nasıl bir iştir anlamıyorum. Sen koskoca şehirde belli bir bölgeye 4 (dört) gün su verme sonrasında da bu konuda hala bir bilgilerinin olmadığını söyle. Anlam veremiyorum böyle bir belediyecilik zihniyetine. Bu konuda acilen bir açıklama ve sorunun bir an önce çözülmesini bakliyoruz. Umarım belediye bu konuyu bir an önce halleder.
 • eğitimci vatandaş01.12.2008 00:00:00

  bolu meb yetkililerine öğretmenevine uzaydan müdür atanacak galiba müdürlüğü boş iken listede ğöremedim.yoksa birileri için vekil cenneti olmaya devam mı edecek.çünkü iki müdür yardımcısı kadrosuna karşılık dört müdür yardımcısı varda onun için vekil cenneti diyoruz.ayrıca şu gazipaşa iöo’nada artık asil atansın yıllardır vekille gidiyor.sayın şube müdürümüzden memnunuz ancak okulda birileri tarafından artık düşünülsün.bolu meb ve ilgilenen herkese duyurulur özellikle sendikalara.
 • Göğnüklü vatandaş01.12.2008 00:00:00

  İmdat Bey evelemeden gevelemeden vatandaşın yani bizlerin hislerini olduğu gibi yazmış. Bir AK Partili olarak doğru şeylere değindiğini düşünüyorum.Dün çizgisi neyse bugünde aynı.Bildiğinden ve söyleyeceklerinden geri durmuyor. Sadece kendisinden AKP yerine Ak Parti yazmasını rica ediyorum.
 • KÜR ŞAD30.11.2008 00:00:00

  Emekli Belediyeci!İmdat Bey in yazılarının konularını nasıl bulduğu değil nasıl yazdığı önemlidir.Bu konuları herkes biliyor ama yazamıyor,söyleyemiyor.İmdat Bey seni kutluyoruz,Emekli Belediyeciyi de teşekkürler.
 • Ali DEREN30.11.2008 00:00:00

  Belediyeye su parası,yatırdığımız çeşitli vergiler, hep üst limitten,Valiliğin destekleri iyi.Hizmet Boluspora akacağına biraz da vatandaşa aksın.Bu şartlarda Boluspor da herkes başkanlık yapmak ister.İmdat Bey iyi bir konuya değinmişsiniz helal olsun.
 • ibrAHİM karagöz30.11.2008 00:00:00

  bir gün bolu valiliğine giderken birisiy le karşılaştım deddimki atletin dışında oğlum içine sok dedim ada m sanane dedi bende gittim eve yaşadıklarımı anlaatım sonra tesedüf denmez karşıya o oğlan taşındı nalalah dedim oğlan misafirliğe geldi bir lokma bişi yemedi sonra çıkarken ayakabısını evin içinde giydi dedimki oğlum ayakabını apartmanda giy dedim o da tamam dedi şaştım
 • Ülgen Güleri30.11.2008 00:00:00

  Sayın Belediye Başkanımız Alaattin Yılmaz’a ve Bolu Belediyesi veteriner hekimi Koray Kolludemiroğlu’na Bolu hayvan rehabilitasyon merkezinin geliştirilmesi ve hayvanlar için daha yaşanılır bir hale getirilmesi yönünde attığı ilk adımlar için teşekkür ederiz. Devamının gelmesi ve hayvanlarımızın açık alanda dolaşabilmesi yönünde de geliştirmeler yapılması dileğimizle. uMARIM EN YAKIN ZAMANDA ORADAKİ TÜP DEPOSU DA KALDIRILIR VE BAŞKA BİR YERE TAŞINIR. bU TÜP DEPOSU ORADA HAYVANLAR İÇİN VE ÇALIŞANLAR İÇİN TEHLİKE ARZETMEKTEDİR. HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU BOLU TEMSİLCİSİ ÜLGEN GÜLERİ
 • emekli belediyeci29.11.2008 00:00:00

  İmdat Beyin bir yazısının daha altına imza atarım. Nerden aklına geliyor nerden buluyor fakat halkın düşünüpte söyleyemediklerini harfiyen yazıyor. İmdat Bey bir kez daha şahsınızı ve gazetenizi tebrik ederim. Ben sizi detay gazetesinde bulunduğunuzdada takip ederdim. Saygılarımla
 • okuyucu29.11.2008 00:00:00

  Sayın EXPRESS gazetesi yazarları. alemin keyfi yerinde başlıklı yazınız için tebrik ederim. esnafın kooperatifinin yöneticilerinin esnafın durumunu bu dar boğazda ne şekilde çözüm aradıklarını rakı kadehlerini kaldırırken gördük. yazıklar olsun onlara. bizler evimize 2 ekmek götürürken 1 ekmeği nasıl götüreceğimizi düşünürken çocuğumuz okul harçlığı istediğinde nasıl cevap verebileceğimizi düşünürken veremediğimize kahrolurken. bunların bu alemlerde bizleri yani esnafları ne kadar düşündüklerini gördük.sizden tek istediğimiz ve medyadan istediğimiz bu esnaf başkanlarını(alemcileri) sık sık medyaya bu görüntülerle çıkarmanız ve esnaf için nasıl çalıştıklarını:)) gazeniz aracılığıyla yayınlamanız başkanları takip edip foyalarını ortaya çıkarmanızı diliyorum. belki utanmazlar ama sizin sayenizde belki ulu orta yapmazlar . ALLAH belalarını versin onların. ayrıca hüseyin çavuşoğluna hiç yakıştıramadım o rakı kadehini.
 • Ülgen Güleri 29.11.2008 00:00:00

  Hande Hanım, sokak hayvanları hakkında konuşabilmek için lütfen benimle irtibata geçin. Bolu Atatürk İlköğretim Okulu İngilizce Öğretmeni ve Haytap Hayvan Hakları Federasyonu Bolu Temsilcisiyim. Sizinle tanışmak ve düşüncelerinizi dinlemek isterim. Facebook üzerinden de bana ulaşabilirsiniz.
 • hasan bilir29.11.2008 00:00:00

  Milli Egemenlik İlköğretim okulunun kültür müdürlüğünde yaptığı okul aile birliği seçimlerinde yönetmeliğn istediği çoğunluk varmıydı.Okul müdürü basri karadaş ve yönetim bunları bilmiyormu 35 kişi ile seçim olurmu.Yönetmelikte bu sayı 76 kişidir.Ama şimdi bu mesajı görür görmez okul müdürü basri karadaş hemen velileri toplar ve sanki veliler oradaymış gibi imza tutanağı düzenler ve imzalattırır.Milli eğitimden hiç kimsede bu nasıl iş diye sormaz.yeni seçilen yönetim için orada seçim yapılmışmıdır kim ne kadar oy almıştır bunlar belli değildir.Birine padişahlık gibi sen başkan olacaksın denilmiştir.O da başkan olmuştur .Bu ülkede bu işler böyle oluyor ama Milli Egemenlikte daha da farklı oluyor.Hiç bişey çıkmaz bu işten yönetmeliği bilmeyen adamlar müdür olursa böyle olur.
 • Ülgen Güleri29.11.2008 00:00:00

  Sevgili hayvanseverler, Haytap Hayvan Hakları Federasyonu Bolu Temsilcisi ve Atatürk İlköğretim Okulu İngilizce öğretmeniyim. Aranızda gerçekten hayvan haklarını yetersiz bulup bu yöndeki çalışmalarımıza katkı sağlamayı düşünen varsa lütfen ulgenguleri@hotmail.com adresimden bana ulaşsınlar. Jim Willis’ten bir şiiri Türkçesi ile sizlerle paylaşmak istedim. The Animals’ Savior I looked at all şe caged animals in şe shelter... şe cast offs of human society. I saw in şeir eyes love & hope, fear and dread, sadness & betrayal. And I was angry. "God", I said, "şis is terrible! "Why don’t you do someşing?" God was silent for a moment & şen He spoke softly. "I have done someşing," He replied. "I CREATED YOU" © Jim Willis Hayvanların Kurtarıcısı Tüm hayvanlara baktım, kafeslerde barınakta? insan toplumunun dışladıklarına. Gözlerinde sevgiyi ve umudu gördüm, korkuyu ve çekinmeyi, üzüntüyü ve ihaneti. Ve öfkelendim. ?Allahım,? dedim, ?bu çok kötü!? ?Neden bir şey yapmıyorsun?? Bir dakikalığına Allah sessizdi ve sonra yavaşça konuştu. ?Bir şey yaptım,? diye cevap verdi. ?SENİ YARATTIM? Yakında aynı amaç için buluşabilmek dileğiyle....
 • Mustafa ÇELİK29.11.2008 00:00:00

  İmdat Bey"ÖNCE BOLU MU BOLUSPOR MU"yazınızı okudum.Sizi bu konuda da kutluyorum.Okullarda spor salonu yok,hizmetli memur yok.Biz veliler okullarımıza yardım yapmak için ekmeğimizden suyumuzdan kesiyoruz.Bu kriz ortamında bizim yükümüz hafifletileceğine Boluspor a haddinden fazla yardım yapılması yanlış.Başkanın da ikide bir"Bolu halkı Boluspor u desteklemiyor"demesin.Baksanıza Boluspor a biz oldukça yardım yapıyormuşuz.Şimdi de memura işçiye Boluspor piyangosu biletleri emrivakisi yapılırsa şaşırmamak gerek.
 • Sami Karakoç29.11.2008 00:00:00

  samimi söylüyorum okul giden çoçoğuma para vermekten bir hal oldum. Bir kitap bedava ondan snrası dönem sonuna kadar elimiz cebimizden beri gelmiyor.Öncelilkle okulların onca ihtiyacı varken yetkililerin har vurup harman davurması gücüme gidiyor.Elbet boluspor önemli ama birazda tasarruflu gitmek gerekir diyorum
 • Nedim Adıyaman29.11.2008 00:00:00

  Gazetenizde yayınladığınız ankete şaşırmadım desem yalan olur))) Aday olmayan ne kadar isim varsa vatandaş istiyor çıkmış))) Ama aday adayı olanların oyu az))) Medeni cesareti olupda adayım diyemeyenlerden başkan maşkan))) olmaz)))
 • yaren29.11.2008 00:00:00

  hadi necip başkan bize yaptığını imdat abiyede yapsana.onuda stadyuma alma gücün yetiyorsa.İmdat abi dogru şeyleri yazmış taraftara yasak basına yasak yönetime ve başkana herşey serbes. yarın bu otobüsüde diğeri gibi satarlar
 • Tülay Üsküdar 28.11.2008 00:00:00

  istanbulda yaşıyorum ama Boluluyum ve hayranıyım bence Türkiyenin en güzel yeri Bolu gerçi çok eksigi var ama yinede çok seviyorum canım memleketim benim. Birde emşehrilerim biraz daha duyarlı olsalar ve Boluyu başka illerle karşılaştırsalar.O zaman görecekler Boluya birşey yapılmadığını.
 • Akademik 28.11.2008 00:00:00

  Türkiye 24.11.2008 Sevgili Ahmet amcamız, Amcanız Cennet mekan İzzet Babamızın kurduğu Üniversitesine sahip çıkınız. Lütfen gözünüzün boyanmasına müsaade etmeyiniz. Üniversitemizde gece gündüz çalışanlarla bir dertleşin. Bunlara karşı yaptırımınız olmayabilir ama en azından tavrınızı koymanız dileğiyle.
 • Hande28.11.2008 00:00:00

  Merhaba, sokakta yaşayan hayvanlar için neden hayvan severler olarak elele verip iyi birşeyler yapmıyoruz. Biliyorsunuz ki bizler kadar onlarında yaşamaya hakkı var. Lütfen onlarada acıyalım ve hayvan barınağına eslim edelim.
 • Uğur Yıldızer 28.11.2008 00:00:00

  Bolu Kayak Sporu yapabilmek için gerekli şartlara sahip sadece bir eksiklik var oda şudur; Kayak Sporu öğrenimi ile ilgili hiç bir çalişma yapılmıyor olması. Aklıma ilk gelen bu spordan para kazanan değerli işletmecilerin Bolu çocukları ve gençleri için önderlik yapmaları... henüz geç değil bizlerde onlara yardımcı oluruz....
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit