• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ülkemi Seviyorum...08.01.2009 00:00:00

  Ordumuzu yıpratmaya çalışanlara karşı birlik olalım. Amerika ile birlikte hareket eden işbirlikçilerin oyununu bozalım. İsrail’i kınamayı bile beceremeyen AKP’yi biz kınayalım...
 • Yeter Artık......08.01.2009 00:00:00

  06.01.2009 günü CHP tarafından verilen önerge AKP tarafından reddedildi. Bu önergede İsrail’in kınanması isteniyordu. Önerge AKP tarafından reddedildi ve TBMM israil’i KINAMADI. Atatürk 1920 yılında batı ülkelerini ihtar ederek "Filistin’e el sürülemez" diyordu. İsrail’e karşı esip gürleyenler mecliste sayıca üstün olmalarına rağmen İsraili kınama yönünde bir karar çıkaramıyorlar. Yazıklar olsun...
 • Özgür Çevik 07.01.2009 00:00:00

  imdat Aslan Beyin Yahudilerin R.T.Erdoğana verdikleri üstün hizmet madalyasını kaleme aldığı yazısını okuyunca kanım dondu.Böylesi bir yazıyı sütununa taşıdığı için Sayın Aslana teşekkür eder saygılarımı sunarım.
 • genç milli görüşcü 07.01.2009 00:00:00

  Nerden bulursunuz böyle konuları. Bir yazı yazdınız millet ne oluyoruz diyor.Saadet partisinin istanbul mitingi neden Bolu basınında gereken ilgiyi görmedi?Ne olur İmdat abi o konuyuda yaz.yazki millet uyansın abi.yeter abi yetr artık.Bakın siyonizm müslümanları nasıl katlediyor seyircimi kalacağız abi.
 • Canikli Rıdvan 07.01.2009 00:00:00

  Boluspor nerede ihtiyar futbolcu varsa namazında niyazında diye alıp getiriyor namaz niyaz iyi birşeyde Boluspor cami değilki.Dua ettirmeyecegiz futbol oynatacağız)))
 • S. Özer 07.01.2009 00:00:00

  Okumadan geçemediğim tek yazara yani imdat Beye sesleniyorum.Son zamanlardaki yazılarınız bir harika.Üslubunuz mükemmel.Böylesi sağduyu ile yazılar yazdığınız için sizinle tanışmak istiyorum.Gazetedeki e-posta adresinize mail attım.Sanıyorum iletimi almadınız.Yazdıklarıma cevap verirseniz sevinirim. Saygılarımla.
 • Serdar Yokuşoğlu 07.01.2009 00:00:00

  boluspora transfer olmak için sadece iyi futbol oynamak yeterli değil. pardon pardon futbol oynamakta okadar önemlideğilaslnda küpe takmayn,beş vakit namaz kıln yeter. serhat hoca başka bi özellik aramıyo zaten:)
 • Saim EKER07.01.2009 00:00:00

  Değerli Express gazetesi yöneticileri. 6 Ocak 2009 Salı günü yayınlanan gazetenizin 5. sayfasında "Aç Kalan Geyikler Göl Kenarına İndi" başlıklı yayınlanan haber ile ilgili olarak sizleri bir konuda uyarmak istiyorum. Bu haberde "Mudurnu İlçesi Sınırlarındaki Doğal Güzellikleri ile ünlü SÜNNET GÖLÜ" diye başlamışsınız. Sünnet Gölü Mudurnu ilçesi sınırlarında değil GÖYNÜK ilçesi sınırlarındadır. Lütfen bu yanlışı düzeltmenizi rica ediyorum sizlerden. Bu vesile ile işlerinide başarılar dilerim. Saygılarımla...
 • Ramis Canik07.01.2009 00:00:00

  Yahudiler R.T.Erdoğan’a madalya veriyor, o madalyaları kabul ediyor... Sonra da çıkıp ekranlara yahudilere atıp tutuyor. Ben kendisine kolay bir yol göstereyim. Hadi iade et o madalyaları da samimi olduğunu anlayalım. Hadi durma ... İade et o madalyaları...
 • Lütfü Şen07.01.2009 00:00:00

  Laik Cumhuriyet’in değerlerine sahip çıkan profesörlerin, emekli paşaların, yargı mensuplarının gözaltına alınmaları ve uzun süre yargılanmadan bekletilmeleri bana darbe dönemlerini anımsatıyor.
 • Ayten Çilimli07.01.2009 00:00:00

  Dün Bolu Belediyesi tarafından belediye önünde vatandaşa aşure dağıtıldı. Aşureye vatandaşın ilgisi büyüktü. Başkan seçim öncesi milletin ağzına bal yerine aşure verdi. Ne de olsa ikiside tatlı!...
 • Güray Alper07.01.2009 00:00:00

  Belediye’nin su işleri kökez günlerini , bölgelerini açıklamış ama eksikleri var. öncelikle içilebilir su vermesi lazım kökez çeşmelerine, ardından İzzet Baysal Mahallesinin çeşmesi akmıyor uzun zamandır. Su günleri belirlendi ama akmayan çeşmelerin bakım onarım işleri de yapılsın. Bir de sularda arsenik oranının yüksek olduğu yazıyor gazetede. Bu konuda da bir açıklama istiyoruz. Çeşmelerden zehir içeceksek kuyrukta beklemeyelim.
 • vatandaş07.01.2009 00:00:00

  belediye başkanının bu kadar hayırsever olduğunu bilmiyorduk.Meger vatandaşın paralarıyla ne güzelde aşure dağıtıyor.seçim yatırımı bu olsa gerek.
 • Vatandaş Rıza06.01.2009 00:00:00

  Sayın Başbakan yahudi kuruluşlarının kendisine taktıkları madalyaları ne zaman iade edecek? Merak ediyoruz. Kendisinin İsrail’i stratejik ortak kabul ettiğini biliyoruz. Bu madalyaları stratejik ortağına iade etmesini bekliyoruz.
 • Sinan Cantürk 06.01.2009 00:00:00

  Onlarca katliama maruz kalmış Filistin halkı bir kez daha katliama uğruyor. Yıllardır Gazze’deki Filistin halkını abluka altında aldılar. Elektrikten, sudan, gıdadan, ilaçtan yoksun bıraktılar. Açlıkla, yoklukla terbiye etmeye çalıştılar. Haklarından vazgeçiremeyince de şimdi katliamlarla yok etmeye çalışıyorlar. Çoluk-çocuk, yaşlı-genç, kadın-erkek demeden bir halk yok ediliyor. 600’ü aşkın insan öldürüldü, binin üzerinde insan yaralandı. Kent yerle bir edildi. Ve katliam devam ediyor. Aslında Gazze’de dünyanın gözleri önünde bütün insanlık katlediliyor.Dünya saflaşmasında tüm dünya halklarının kaderi ortaktır. Zulüm kampından halklara katliamlar düşüyor. Değişen, sadece halkların adları oluyor. Bu katliamlara karşı dikilmek ve en etkin tepkiyi ortaya koymak, asgari insanlık sorumluluğudur.Toplumsal barışı sağlamanın yolu; zulüm araçları karşısında halkların birliğini sağlamaktır. Filistin Halkı Yalnız Değildir!
 • Ömer Faruk06.01.2009 00:00:00

  Hüseyin kaya bey, kalemi ve köşeyi almanız bizi anlatmıyor. Sen ne anlatıyorsun kuzum? az sıkılman gerek. Halka saygı bu olmasa gerek.. Yazık, çok yazık.. köşeni dikkatli kullanabilmeni salık veririm. sen neden aday olmadığını bi yazsana..Hkikaten sen aday olsan ya ve de alacağın Oy oranlarını bildirsen Eski vali atanmıştır Seçilmişle atanmış farkını anla ve aday ol
 • fatih ceylan06.01.2009 00:00:00

  Sayın Fatih yamaner beyefendi bildiğim kadarı ile siz şk bolu şube yönetiminde yer almamaktasınız hoş alsanız bile konu şu anda davalık.ama her şk konusunda kendinizi ön saflara atıp bir nefer misali her konuya cevap verme gereksinimi duyuyorsunuz.Ben sormak isterim niye şk yönetiminde yoksunuz.Yoksunuzda şk hakkındaki konulara niye cevap yetiştirirsiniz.Ha bina konusu güzel bir olaydır.bolu muza yakışan yapılacaktır.Ama her şk konusunda şimdiye dek mevcut yönetimler hiç bir iş yapmamışlar gibi açıklamalar yapmak sizin haddinizemi.Siz doğa sporları derneğinizi nasıl ileriye götüreceğinizin etüt lerini yapın bizlerde sizlere yardımcı olalım.Birde bazı şeyleri bizler açık açık söyleme gereksinimi duymuyor isek bu memleket ve o kurumun sevdasından kaynaklanır.Mahkemelik ve yürütmesi durdurulmuş bir yönetimin konuşması ne kadar etik değilse senin kurum hakkında konuşman hiç mi hiç etik değildir.Şahsına bir itamda bulunulmuşsa kendinide haklı buluyorsan demokratik bir ülkede yaşadığımızı unutma.Her türk vatandaşı gibi yasal hakkını kullanabilirsin.Söylediğim gibi bizlerin sabrını zorlamayın.şk ile ilgili yaptığınız üsülsüzlüklerin öncelikle mahkemede hesabını verin.Devam eden mahkeme var evraklar var yürütmeyi durdurma kararı var dernekler müdürlüğü seçimi onaylamamış ankara dernekler içişleri bakanlığı müfettişleri bu evrakları inceliyor var da var.Thk ile ilgili konularıda üstüne alınma çünkü senin yönetimde yer almadığın kesin.Saygılarımla.
 • Mehmet Özgürkaya06.01.2009 00:00:00

  Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının İsrail yanlısı yahudi örgütlenmelerinden iki adet madalya alması haberi Yeniçağ Gazetesinde yayınlandı. Şimdi hükümetten beklediğimiz ve istediğimiz, Gazze’de insanlık kıyımı sürerken bu madalyaların derhal iade edilmesidir. Bolu AKP teşkilatına duyurulur.
 • Mehmet Can Duyarlı06.01.2009 00:00:00

  Geçen ekim ayında yapılan Türk Hava Kurumu Bolu Şube seçimlerinden sonra kıyamet koptu.Rant,çıkar vs.Konu Mahkemede taşındı.Mahkeme yürtmeyi durdurma kararı verdi. Yerel basına yeni haber düştü.ŞK Bolu subesinin arsasının arkasındaki yeri ŞK 210.000.-TL almış.Bu yer onlara lazımdıda aynı yeri 65.000.-ytl’ye ihaleden niye almadınız.Ey Türk Hava Kurumu Genel Merkezi.Burayı büyük bir ihtimalle ileriki günderde Bolu’yu seven ŞK Bolu şube yöneticileri veya onların arkaşındaki sarraflık yapan vatandaşın birisi yap-işlet-devret modeliyle yapacaktır.Büyük bir ihtimalle.
 • suç kimin06.01.2009 00:00:00

  uçak düşer havadan-otobüs devrilir yoldan-gaz zehirlenmesi yırtık borudan-ülkenin başına ne gelirse soldan-cemaatler sağdan-uçurtma uçmaz ipten- ihaleci inmez cipten Varmı yukardakilerde AKPNİN suçu?
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit